Satanistická mše-orgie

Duchař Václav Havel a Češi v zajetí okultismu

Sexuální orgie disidentů: Holky padaly na znak, ale váhavý Havel jako obyčejně neuspěl. Onehdá mi jeden známý vyprávěl, kolik našich politiků se zabývá okultismem a jak se účastní satanistických rituálů.
euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9813-duchar-vaclav-havel-a-cesi-v-zajeti...

Microsoft Word - USA v rukou Velk.ho Bratra.doc

společnosti, ale mnohem spíše v satanistické ideologii těch, kteří tento národ a tento lid ze zákulisí skutečně ovládají! Skrytou vrchností již po staletí sledovaný cíl zničení rodiny (viz tajný spolek iluminátů) byl v USA také již dávno
www.nwoo.org/doku/USA_v_rukou_Velkeho_Bratra_-_Frank_Hills.pdf

Přehledné Články

orgie . Jejich satanská liturgie není jednotná, a proto nelze šetření, protože u dcery našli v jejím pokoji satanistickou Velmi zhruba lze rozlišit satanistické hnutí na tzv. měk- menší znalost idejí satanizmu, o to více jsou satanistické
solen.sk/index.php?page=pdf_view&pdf_id=1186&magazine_id=2

Satanismus

Náboženští satanisté se ke své víře hrdě a otevřeně hlásí. Vytvořili si vlastní satanistické náboženství a uctívají satana jako reálně existující duchovní bytost. Vzývají ho a věří, že jim na toto vzívání odpovídá, dává jim sílu a vede je.
lenger.estranky.cz/clanky/satanismus.html

Chybu může udělat každý, ale…..|

Tak satanistické orgie v břevnovském klášteře v Praze proběhly a jedinou změnou bylo, že účastníci tohoto duchovního smilstva nešli hlavní branou, ale vstoupili do areálu kláštera bočním vchodem.
mariapro.cz/chybu-muze-udelat-kazdy-ale/

Pravý... co to je?

Jak však upadala náboženská víra, začaly se satanistické aktivity stávat stále více a více hříčkou k pobavení, přitahující sadomasochisty či jiné sexuální devianty, jejichž hlavním motivem nebyla magie, ale sexuální orgie
serpentsinparadise.mysteria.cz/zakl.htm

O přednášce Cizí oheň Vojtěcha Kodeta | Bloxxter - osobní blog...

Znám člověka, co se takové černé mše účastnil. . Pan Kodet je člověk, který ví o satanistickém podsvětí v Praze víc, než všichni pražští satanisté dohromady. A víte, od koho? Ode mě, přece!
bloxxter.info/o-prednce-ciz-ohen-vojtecha-kodeta/

Otevřený diář Mikuláše Pavlíka » Teologická konferencia o...

. komkoliv (ať je to katolík nebo žid), nemáme morální právo vyvracet pověry o adventistech (a všichni jsme nějaké slyšeli, ať šlo o sexuální orgie, lákání nových členů na peněžní odměnu nebo třeba obětovávání kohoutů při černé mši
mpavlik.casd.cz/2012/12/18/teologicka-konferencia-o-extremizme-v-casd...

Gloria.tv: dominikguzman

na oslavu Boha. A už vôbec nie v kostole. Nevieš čo sú to skutočné satanistické omše, ktoré oslavujú satana a často prinášajú ľudské obete či sexuálne orgie . Naštuduj si najprv tieto veci, potom píš, čo je satanistické a čo nie je.
gloria.tv/?user=42138&postings

1. Satanismus 1/2 | Silence

Místo vína se pila krev obětovaných, mše byla zakončela sexuální orgií všech zúčastněných.[6]. Devět satanistických tezí zní takto: Satan představuje benevolenci namísto střídmosti.. Satanistické hříchy jsou následující:
he-lik.signaly.cz/0901/1-satanismus